Квартири від забудовників на Позняках

Квартири від забудовників на Позняках

Квартири від забудовників на Позняках

На вибір нової квартири в першу чергу впливає розмір вашого гаманця. Припустимо, з цим ви визначилися, а тепер розглядаєте варіанти, які підходять під цей критерій. Тут все залежить від ваших смаків і кмітливості. Квартири від забудовників краще всього подивитися на сторінці tradicia.kiev.ua/ua/complex/placement/ де представлені сучасні варіанти за доступними цінами у Києві. Для більшої безпеки пошукайте в інтернеті карту геопатогенних зон міста. У тих районах, де відсутні геопатогенний лінії та вузли, люди менше хворіють і довше живуть. Якщо поруч з районом, а тим більше будинком, немає ніяких виробничих потужностей, отруюють повітря, то це явний плюс.
 
Особливу увагу слід звернути і на транспортні проблеми. Навіть якщо у вас є власний автомобіль, то наявність транспортної розв'язки збереже час, гроші і нерви вашим друзям, родичам і знайомим, які захочуть нанести вам дружній візит. З цієї точки зору житловий еко-комплекс «Тріумф Парк» в Московському районі — проектів комплексної забудови, розташований недалеко від станцій метро і ключових магістралей міста.
 
Перевірте, далико від будинку продуктовий магазин, аптека, дитячий садок, школа, поліклініка, ринок. Якщо у вас вже є діти чи вони тільки плануються, то наявність дитячих майданчиків чи стадіону буде тільки плюсом.
Уважно огляньте під'їзд будинку. Краще всього це зробити двічі – вдень і ввечері. Наявність графіті на стінах, п'яні підлітки, розбиті або просто не працюють ліхтарі – це вам потрібно? Тому вибирайте нові квартири від забудовника, який має хорошу репутацію, і ви можете подивитися вже зведені об'єкти. Цим критеріям відповідає сучасний комфортний житловий комплекс, який зводять на перехресті Дунайського проспекту і Пулковского шосе.
 
Наявність в будинку пасажирського і транспортного ліфтів тільки вітаються. Тягати меблі на десятий поверх вручну – це не обрадує навіть культуриста. Та й вантажники за таку роботу з вас візьмуть не мало.
 
А ось і квартира. Зверніть увагу на влажнось, відсутність або наявність цвілі. Як вам вид з вікон? Смітники, стіна сусіднього будинку – навряд чи вам сподобається споглядати все це кожен день. Бажано, щоб вікна квартири були з сонячної сторони.
Чим менше сусідів на майданчику, тим краще. І до сусідів теж не зайвим буде придивитися. Алкоголіки, наркомани і особи з кримінальною зовнішністю – це явний мінус для такого місця проживання.
 
Перевагу слід віддавати цегляних будинків, а не панельним. У перших звукоізоляція набагато краще і температурний режим комфортніше. Якщо поруч з будинком проходить трамвайна лінія, подумайте, чи зможете ви нормально заснути при такому шумі.
Рубрики: